HAKKIMIZDA

2012 yılında faaliyete başlayan MERSİN GEZİ KULÜBÜ, 2016 yılında GEZİPOL TURİZM (GEZİPOL TURİZM ORGANİZASYON TİC.LTD.ŞTİ.) olarak yeni adıyla Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB) bağlı A Grubu “10096” belge numaralı Sehayat Acentasıdır.

2012'den beri hizmet sektörünün önemli alanlarında faaliyetler gösteren Gezipol Turizm kurucuları turizm, vize, eğitim, organizasyon ve kongre alanlarında yapmış olduğu girişimlerle Türk ekonomisine katkılar sağlamaktadır.

Gezipol Turizm Seyahat Acentesi 8 yıllık deneyimi, uzman kadrosu ve kaliteyi hedefleyen ilkeleriyle misafirlerimizin güvenini kazanarak tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Turizm ve organizasyon konusundaki yaratıcı yaklaşımlarımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak arzusu ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Gezipol Turizm yurt içi ve yurtdışında turizm alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak misafirlerine seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmeti vermekte olup sağlıklı ve iyi vakit geçirmelerini sağlamak için çözümler sunmaktadır. Misafirlerimiz için yurt içi ve yurt dışında, tatil ve tur programları organize ederek, seyahatleri için otel, uçak, otobüs bileti hizmeti sunmaktadır. 

Gezipol (Mersin Gezi Kulübü) 'ün Mersin ve Adana içerisindeki festival, seminer, eğitim, toplantı, konser, kamp, günübirlik turlar, kültür turları ve yaz tatilleri gibi birçok organizasyonun altında imzası bulunmaktadır.

Çukurova bölgesinin en iyi tur operatörü ve seyahat acentesi olmayı hedefleyen Gezipol Turizm; yeni hayaller ve yeni organizasyonlarda sizlerle birlikte olmaktan gurur duymaktadır.

FİLO KİRALAMA | VİLLA KİRALAMA | KARAVAN KİRALAMA | YAT KİRALAMA Karavan Kiralama Ankara Arazi Aracı Kiralama 4x4 Kiralama | Arazi aracı kiralama